O NAS

Metropolis Group tworzy czterech profesjonalnych muzyków z Wrocławia, których łączy wspólna pasja i miłość do dźwięków. Nasze piętnastoletnie doświadczenie sceniczne, nieustanna dbałość o brzmienie, wysokiej klasy sprzęt, solidny warsztat oraz ogromna charyzma sprawiły, że znajdujemy się obecnie w ścisłej czołówce zespołów covero’wych na Dolnym Śląsku i nie tylko.

Mimo muzycznego wykształcenia każdy z nas, na co dzień, pracuje jednak w zupełnie innym zawodzie. Dlatego też nasze wspólne występy nigdy nam się nie nudzą i nie traktujemy ich jak przykrego obowiązku. Wręcz przeciwnie… Muzyka jest dla nas źródłem spełnienia i ogromnej satysfakcji, a perfekcję jej wykonania łączymy z potężnym ładunkiem pozytywnej energii, którą przekazujemy odbiorcom podczas wszystkich naszych występów. Kilkanaście lat wspólnych działań pozwoliło nam wypracować charakterystyczny i niepowtarzalny styl, co sprawia, że spotkanie z nami na długo pozostaje w pamięci wszystkich gości.

Na scenie prezentujemy bardzo bogaty repertuar, a jego szeroka stylistyka zapewnia niezapomnianą zabawę wszystkim gościom, bez względu na ich wiek.

Staranny dobór utworów (piosenek) uwzględniający oczekiwania każdego odbiorcy oraz stała współpraca z DJ-em (który muzyką mechaniczną może uzupełniać nasze występy) sprawia, że naszym programem artystycznym jesteśmy w stanie zaspokoić wszystkie gusta muzyczne i dotrzeć do najbardziej wymagających słuchaczy.

Pragnąc w całości wykorzystać  potencjał muzyczny, który w nas drzemie, każdy z nas pracuje obecnie nad autorskim materiałem. W każdej wolnej chwili komponujemy, piszemy teksty, aranżujemy, nagrywamy… Realizujemy swoje indywidualne muzyczne pomysły, które rodziły się w nas podczas tych osiemnastu lat na scenie.


SKŁAD
KUBA – gitara elektryczna, gitara akustyczna, wokalROMEK - gitara basowa, wokal
KAMIL - wokal, prowadzenie, konferansjerkaMARIUSZ - klawisze, wokal