O NAS

Metropolis Group tworzy czterech profesjonalnych muzyków z Wrocławia, których łączy wspólna pasja i miłość do dźwięków. Nasze piętnastoletnie doświadczenie sceniczne, nieustanna dbałość o brzmienie, wysokiej klasy sprzęt, solidny warsztat oraz ogromna charyzma sprawiły, że znajdujemy się obecnie w ścisłej czołówce zespołów covero’wych na Dolnym Śląsku i nie tylko.

Mimo muzycznego wykształcenia każdy z nas, na co dzień, pracuje jednak w zupełnie innym zawodzie. Dlatego też nasze wspólne występy nigdy nam się nie nudzą i nie traktujemy ich jak przykrego obowiązku. Wręcz przeciwnie… Muzyka jest dla nas źródłem spełnienia i ogromnej satysfakcji, a perfekcję jej wykonania łączymy z potężnym ładunkiem pozytywnej energii, którą przekazujemy odbiorcom podczas wszystkich naszych występów. Kilkanaście lat wspólnych działań pozwoliło nam wypracować charakterystyczny i niepowtarzalny styl, co sprawia, że spotkanie z nami na długo pozostaje w pamięci wszystkich gości.

Na scenie prezentujemy bardzo bogaty repertuar, a jego szeroka stylistyka zapewnia niezapomnianą zabawę wszystkim gościom, bez względu na ich wiek.

Staranny dobór utworów (piosenek) uwzględniający oczekiwania każdego odbiorcy oraz stała współpraca z DJ-em (który muzyką mechaniczną może uzupełniać nasze występy) sprawia, że naszym programem artystycznym jesteśmy w stanie zaspokoić wszystkie gusta muzyczne i dotrzeć do najbardziej wymagających słuchaczy.

Pragnąc w całości wykorzystać  potencjał muzyczny, który w nas drzemie, każdy z nas pracuje obecnie nad autorskim materiałem. W każdej wolnej chwili komponujemy, piszemy teksty, aranżujemy, nagrywamy… Realizujemy swoje indywidualne muzyczne pomysły, które rodziły się w nas podczas tych szesnastu lat na scenie.

Niezmiernie miło jest nam poinformować wszystkich, że wynikiem tych indywidualnych poczynań artystycznych jest  debiutancki singiel naszego basisty Romka -„JESIENNY DESZCZ”.

Romek jest również autorem, kompozytorem i producentem zupełnie nowego muzycznego, tanecznego projektu pod nazwą

Jego twarzą i głosem został nasz frontman Kamil. Panowie zadebiutowali na muzycznym rynku w maju 2018 roku singlem  pt.: „ROKSI”. Obecnie rozpoczęli promocję swojego najnowszego hitu pt.: „Królu Złoty”, którym miał swoją premierę w lipcu tego roku.

Serdecznie zapraszamy Was do wysłuchania i obejrzenia naszych autorskich projektów (linki poniżej)                                             – lajkujcie, udostępniajcie, subskrybujcie, komentujcie – będzie nam bardzo miło 🙂 🙂 🙂

SUBSKRYBUJCIE kanał Dr KAMIL na YOU TUBE !!!

 

Dr Kamil „KRÓLU ZŁOTY” – You Tube

 

 

OKŁADKA

Dr Kamil „ROKSI” – You Tube

 

photo

Roman Wawrzyniak „Jesienny deszcz” – You Tube

 

 

SKŁAD

KUBA – gitara elektryczna, gitara akustyczna, wokal

ROMEK - gitara basowa, wokal


KAMIL - wokal, prowadzenie, konferansjerka

MARIUSZ - klawisze, wokal