Metropolis Group - razem już 18 lat na scenie

Metropolis Group tworzy czterech profesjonalnych muzyków z Wrocławia, których łączy wspólna pasja i miłość do dźwięków. Nasze doświadczenie sceniczne, nieustanna dbałość o brzmienie, wysokiej klasy sprzęt, solidny warsztat oraz ogromna charyzma sprawiły, że znajdujemy się obecnie w ścisłej czołówce zespołów covero’wych na Dolnym Śląsku i nie tylko.

Na scenie prezentujemy bardzo bogaty repertuar, a jego szeroka stylistyka zapewnia niezapomnianą zabawę wszystkim gościom, bez względu na ich wiek. Więcej o nas...

Profesjonalna oprawa muzyczna imprez

Metropolis Group to przede wszystkim profesjonalna i kompleksowa oprawa muzyczna wszelkiego rodzaju imprez wykonana zawsze na najwyższym poziomie.

Nasza oferta jest skierowana do osób prywatnych, agencji artystycznych, przedsiębiorców organizujących imprezy firmowe, jak również do Urzędów Miast, Urzędów Gmin oraz Ośrodków Kultury. Poznaj naszą ofertę!

Bogaty repertuar

Poszerzając systematycznie nasz repertuar, podążamy za najnowszymi trendami muzycznymi, śledząc na bieżąco aktualne listy przebojów. Jednocześnie nieustannie inspiruje nas muzyka z lat ubiegłych… Dlatego też bardzo chętnie wracamy do trochę zapomnianych, ale jednak „nieśmiertelnych” hitów, zachowując ich niezapomniane brzmienie i charakter. Sprawdź nasz repertuar!

METROPOLIS GROUP- 18 lat w niezmienionym składzie!!!