REPERTUAR

Poszerzając systematycznie nasz repertuar, podążamy za najnowszymi trendami muzycznymi, śledząc na bieżąco aktualne listy przebojów. Jednocześnie nieustannie inspiruje nas muzyka z lat ubiegłych… Dlatego też, bardzo chętnie wracamy do trochę zapomnianych, ale jednak „nieśmiertelnych” hitów, zachowując ich niezapomniane brzmienie i charakter.

Tak więc podczas zabawy z nami można pobujać się np. przy „Beacie z AlbatrosaJanusza Laskowskiego, ale też przy „Purple RainPrince’a. Dla tych, co wolą nieco szybciej, chętnie przypomnimy „Cry just a little bitShakin Stevens’a bądź zagramy Twista czy La Bambę. Dla spragnionych disco mamy min. nasz rodzimy polo hit „Oczy zieloneZenka Martyniuka,  bądź też klasykę tego gatunku „What is loveHaddaway’a. Chętnych do skakania i głośnego śpiewania zapraszamy do „Bałkanicy Piersi, a jak będzie mało to dorzucimy któryś z przebojów Eneja. Miłośnikom bardziej współczesnych hitów z przyjemnością zagramy „Can’t stop the feelingJustin’a Timberlake’a, „RudeMagic, „Uptown Funk” Bruno Marsa bądź wspólnie zanucimy kolejny przebój Mroza. Na pewno nie zawiodą się też fani Depeche Mode, a dla muzycznej równowagi dopieścimy również miłośników Modern Talking. Na ludową nutę z kolei razem zaśpiewamy „Hej sokoły”, a poprawimy „Cyganeczką Zosią”. Niezapomnianą zabawę na pewno zagwarantuje wszystkim wspólny taniec synchroniczny – Macarena, Belgijka bądź Gangnam Style. Z kolei z fanami bluesa wspólnie napijemy się „Whisky” czy też pozwolimy by porwał nas „Wehikuł czasu”, a na rockowo razem zaśpiewamy np. hity Lady Pank lub Kazika. Oczywiście na prawdziwej imprezie nie może zabraknąć króla popu Michaela Jacksona, ale też przyda się coś z repertuaru Abby czy naszej wspaniałej Anny Jantar. Bioderkami wspólnie będziemy ruszać przy hitach Shakiry lub Rickiego Martina, a już na pewno każdy z sentymentem pokręci nimi w rytmie nieśmiertelnej Lambady. Z kolei nasz dystans do siebie zaprezentujemy w męskiej, pełnej testosteronu, wersji przeboju „My Słowianie”… :)

W naszym repertuarze mamy obecnie około 300 piosenek. Listę najbardziej popularnych i najczęściej granych przez nas utworów możemy przesłać Państwu mailem.

Chętnie przygotujemy też utwór na specjalne życzenie, jeżeli okaże się, że nie mamy go w aktualnym repertuarze. Np. utwór na pierwszy taniec, specjalną dedykację, podziękowanie…