O NAS

Metropolis Group tworzy czterech profesjonalnych muzyków z Wrocławia, których łączy wspólna pasja i miłość do dźwięków. Nasze piętnastoletnie doświadczenie sceniczne, nieustanna dbałość o brzmienie, wysokiej klasy sprzęt, solidny warsztat oraz ogromna charyzma sprawiły, że znajdujemy się obecnie w ścisłej czołówce zespołów covero’wych na Dolnym Śląsku i nie tylko.

 

Mimo muzycznego wykształcenia każdy z nas, na co dzień, pracuje jednak w zupełnie innym zawodzie. Dlatego też nasze wspólne występy nigdy nam się nie nudzą i nie traktujemy ich jak przykrego obowiązku. Wręcz przeciwnie… Muzyka jest dla nas źródłem spełnienia i ogromnej satysfakcji, a perfekcję jej wykonania łączymy z potężnym ładunkiem pozytywnej energii, którą przekazujemy odbiorcom podczas wszystkich naszych występów. Kilkanaście lat wspólnych działań pozwoliło nam wypracować charakterystyczny i niepowtarzalny styl, co sprawia, że spotkanie z nami na długo pozostaje w pamięci wszystkich gości.

Na scenie prezentujemy bardzo bogaty repertuar, a jego szeroka stylistyka zapewnia niezapomnianą zabawę wszystkim gościom, bez względu na ich wiek.

Staranny dobór utworów (piosenek) uwzględniający oczekiwania każdego odbiorcy oraz stała współpraca z DJ-em (który muzyką mechaniczną może uzupełniać nasze występy) sprawia, że naszym programem artystycznym jesteśmy w stanie zaspokoić wszystkie gusta muzyczne i dotrzeć do najbardziej wymagających słuchaczy.

Pragnąc w całości wykorzystać nasz potencjał muzyczny oraz zdobyte doświadczenie, pracujemy obecnie nad autorskim materiałem. Komponujemy, piszemy teksty, aranżujemy, nagrywamy… Debiutancki singiel Metropolis Group planujemy wydać jeszcze w tym roku. Trzymajcie za nas kciuki!!! :)

SKŁAD

KUBA – gitara elektryczna, gitara akustyczna, wokal

ROMEK - gitara basowa, wokal


KAMIL - wokal, prowadzenie, konferansjerka

MARIUSZ - klawisze, wokal

OPCJA DODATKOWA – SAKSOFONISTA – możliwość poszerzenia składu zespołu !!!

 

MACIEK - saksofon